Strona główna

TWORZYMY I POZYCJONUJEMY
STRONY INTERNETOWE

Pozycjonowanie stron
internetowych

Kampanie Reklamowe
Google Ads

Projektowanie i pozycjonowanie stron www Poznań

 

Pozycjonowanie strony www to najskuteczniejsza metoda promocji w internecie

Jeżeli w bezdrożach internetu zawędrowałeś na naszą stronę – oznacza to najprawdopodobniej, że jesteś zainteresowany skuteczną promocją Twojej firmy w wyszukiwarce Google. Zatrzymaj się i odpocznij, trafiłeś doskonale! Zajmujemy się tworzeniem skutecznych stron internetowych oraz pozycjonowaniem ich w internecie, tak aby znalazła się ona na szczycie wyników wyszukiwania. Aby każdy użytkownik internetu gdy tylko pomyśli o produkcie lub usłudze, którą możesz mu zaoferwać – błyskawicznie znajdzie Twoją ofertę! Jeżeli zależy Ci, na pozyskaniu jak największej liczy klientów, zgłoś się do nas. Wyszukiwarka Google jest doskonały miejscem, aby zaprezentować swoją ofertę, produkty czy usługi. Ogromną przewagą w promocji strony w wyszukiwarkach polega na tym, że przedstawiasz swoją ofertę już zainteresowanym użytkownikom! Odpowiednio skonstruowana i pozycjonowana strona pozwala docierać do potencjalnych klientów w sposób niezwykle precyzyjny i efektywny. Wynik wyszukiwania jest kierowany do internautów, którzy sami już wpisali (bądź wypowiedzieli) zapytanie, dzięki temu możesz dokładnie zaprezentować im treść dopasowaną do ich potrzeb.

Zastanawiasz się, gdzie zamówić wysokiej jakości stronę internetową i skutecznie ją pozycjonować? Poznań to miejscowość, w której zlokalizowane jest mnóstwo dużych, średnich firm codziennie konkurujących o nowych klientów. Dlatego firma poszukująca klientów i zleceń na terenie tak dużego miasta jak Poznań – musi posiadać świetną wyróżniającą się stronę www, która będzie pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania na frazy związane z działalnością firmy. 

W Poznaniu bez problemu można znaleźć wiele firm, które zajmują się tworzeniem stron internetowych oraz ich pozycjonowaniem. Firmy obiecują niewiarygodne efekty w krótkim czasie z niewielką cenę. Nasza firma NETMONSTER Strony Internetowe mieści się w miejscowości Kościan, 40 kilometrów od Poznania. Dlatego możemy świadczyć usługi informatyczne doskonałej jakości w konkurencyjnych cenach – nie ponosimy wysokich kosztów wynajmu biura, nie zatrudniamy również sprzedawców i działu telemarketingu. Jesteśmy niewielką firmą rodzinną, w której każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Nie potrzebujemy działu handlowego – sami się świetnie pozycjonujemy i nowe zlecenia pozyskujemy z internetu bądź z polecenia.

Specjaliści od tworzenia i pozycjonowania stron internetowych

Twoja strona www nie wygląda najlepiej? Wymaga przebudowy lub lepszego pozycjonowania? Myślisz, że nadszedł już czas, odświeżyć wizerunek Twojej firmy w internecie? To żaden problem! Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu stron www oraz sklepów internetowych dla firm z Poznani i okolic Poznania. Klienci doceniają proponowane przez nas rozwiązania, ponieważ zawsze proponujemy najlepsze rozwiązanie dla danej firmy sytuacji na rynku i założonego budżetu. Nas stali, wieloletni klienci doceniają również stały kontakt z naszej strony i kompleksową obsługę zleceń. Współpracując z naszą firmą, możesz zlecić nam nie tylko stworzenie i pozycjonowanie strony www czy sklepu internetowego. Obsługujemy firmy kompleksowo w zakresie szeroko rozumianego marketingu internetowego. A więc nie tylko projektujemy i pozycjonujemy strony internetowe – projektujemy również wszelkie materiały reklamowe, konfigurujemy i prowadzimy kampanie reklamowe Google Ads i na portalu Facebook, projektujemy logotypy i przygotowujemy materiały do druku.

 

Nasze biuro mieści się w Kościanie, ale z powodzeniem realizujemy zlecenia dla firm z całej Polski, a nawet spoza naszego kraju. Chcemy, by każdy nasz projekt był doskonały, przemyślany i służył jak najlepiej Klientowi. Dlatego nie wysyłamy masowych zapytań i nie  „wydzwaniamy” szukając nowych klientów. Większość firm z nami współpracujących powraca do nas z nowymi zleceniami i korzysta z naszych usług przez wiele lat. Mamy szerokie grono stałych klientów, ale zawsze chętnie poznajemy nowe firmy i branże – traktujemy to jako nowe doświadczenie i wyzwanie! Dlatego skontaktuj się z nami i sprawdź jakość naszych realizacji.

NETMONSTER to firma z długoletnią tradycją. Fundamentem naszej przewagi konkurencyjnej jest wieloletnie doświadczenie. Cały czas się rozwijamy i dokładamy wszelkich starań, by nieustannie proponować Klientom najlepsze rozwiązania, dostosowane do branży i możliwości finansowych. W procesie ich powstawania wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zamówić doskonałej jakości stronę internetową w Poznaniu, koniecznie skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę.

Kompleksowa promocja Twojej strony www w wyszukiwarce Google

Strony internetowe

Projektujemy i tworzymy strony internetowe doskonale zoptymalizowane do dalszego pozycjonowania. Wiemy, że chciałbyś, aby również Twoja strona była popularna w Internecie – dlatego od razu projektujemy ją z my myślą od dalszej promocji. Już na samym początku prac dbamy o odpowiedni dobór fraz kluczowych, kompresję kodu i właściwą strukturę serwisu. Sprawimy, że Google „pokocha” Twoją stronę www.

Audyt SEO

Jeżeli masz już stronę www, ale nie jesteś zadowolony z wyników, jakie osiąga w wynikach wyukiwania – spokojni, nic straconego. Przeprowadzimy szczegółowy przegląd techniczny Twojej strony oraz elementów zewnętrznych wpływających na jej pozycje w Google.  Dokument będzie zawierał niezbędne do wprowadzenia zmiany, które pozytywnie wpłyną 

Pozycjonowanie

SEO (Search Engine Optimization) czyli optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki to szereg działań mających na celu takie przygotowanie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Specjalizujemy się w skutecznym pozycjonowaniu stron www i sklepów internetowych.

Reklama Google Ads

Google Ads to najbardziej zaawansowany system reklamowy na świecie. Odpowiednio skonfigurowana i optymalizowana kampania dociera do określonej grupy odbiorców, dzięki czemu nie marnuje się ani jedna Twoja złotówka przeznaczona na reklamę. Dokładny monitoring kampanii i analiza fraz kluczowych pozwala stale poprawiać konwersję z reklam i zmniejszać koszty za pojedyncze kliknięcia.

Remarketing

Niewielu użytkowników stanie się Twoimi klientami już po pierwszym wejściu na Twoją stronę www. Dlatego warto stosować kampanie remarketingowe skierowane do użytkowników, którzy już odwiedzili stronę internetową i zapoznali się  już z ofertą Twojej firmy – jest to jedno z najbardziej skutecznych i efektywnych narzędzi sprzedażowych w Internecie.

Google Analytics

Planowanie kampanii marketingowych warto opierać na realnych danych statystycznych, aby przyszłe działania promocyjne wynikały z rzetelnej analizy już obecnej sytuacji rynkowej. Dzięki statystykom Google Analytics będziesz dokładnie wiedział, skąd przychodzą użytkownicy Twojej strony, co na niej robią i dokąd zmierzają… Pomożemy Ci też zrozumieć wszystkie dane, które gromadzi  Google Analytics.

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych – to szereg działań mających na celu uzyskanie przez daną stronę internetową najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania (np. w wyszukiwarce Google) dla wybranych słów kluczowych, a przez co zwiększenie ilości odwiedzin tej strony. Nieodłącznym elementem pozycjonowania stron www jest optymalizacja witryny i jej treści pod kątem wytycznych Google, tak zwane SEO (ang. search engine optimization). Kolejnym elementem pozycjonowania to pozyskanie wartościowych linków kierujących do pozycjonowanej strony, najlepiej z serwisów tematycznie związanych z pozycjonowanym zagadnieniem czy branżą. Proces pozycjonowania to ciągłe i długotrwałe działania, zwiększające ranking strony w algorytmach Google, co przekłada się na wyświetlenie adresu strony na wyższych pozycjach dla coraz większej ilość fraz kluczowych. Działania pozycjonujące podzielić można na „on page”, czyli optymalizacja samej strony internetowej (SEO)  – jest to między innymi poprawa jakości i kompresja kodu strony, przyspieszenie czasu ładowania, optymalizacja wielkości grafik na stronie i w końcu odpowiednia struktura treści zawierająca hierarchię tematyczną poruszanego tematu. Drugim elementem jest „off page”, czyli działania wykonywane poza samą witryną internetową, zwane również SEM (marketing w wyszukiwarkach internetowych). Jest to szeroko rozumiany marketing internetowy, wykorzystujący wszelkiego rodzaju działania promujące stronę i zwiększające jej widoczność w internecie.

Wybór fraz kluczowych do pozycjonowania

Szeroka analiza słów kluczowych to podstawowe działanie przed rozpoczęciem pozycjonowania. Prawidłowo wybrane frazy kluczowe powinny jasno określać ofertę produktów, usługi i tematykę danej strony. Rzetelna analiza fraz kluczowych gwarantuje, że internauci którzy, znajdą się na naszej stronie, będą faktycznie zainteresowani treściami i ofertą na niej przedstawioną. Powinniśmy precyzyjnie określić słowa kluczowe dla każdej podstrony naszego serwisu, aby ruch użytkowników z wyszukiwarki był przekierowany dokładnie w miejsce, które chcemy, aby odwiedzili.